خانواده دلفین

مجموعه‌ای مسئولیت‌پذیر و خلاق

تلاش مجموعه، همواره بر این بوده است که در کنار ارائه‌ی خدمات نوآورانه و خلاقانه به مشتریان، رضایت ضمنی آنان را نیز به‌دست بیاورد

Intro

اعضای گروه دلفین

تیم‌های تشکیل دهنده گروه دلفین

در پس همه‌ی موفقیت‌های گروه دلفین و رضایتمندی که برای تک‌تک مشتریان خود خلق کرده است، تیم‌های متعهد، مسئولیت‌پذیر و خلاقی وجود دارند که هدف اصلی خود را یک چیز تعریف کرده‌‌اند: «خلق ارزش برای مشتریان و بازار با ارائه‌ی راهکارهای نوآورانه». اگر هر یک از اعضای خانواه‌ی دلفین نباشد، دیگر نمی‌توانیم این گروه را یک کل معنادار، تعریف کنیم. در ادامه به با اعضای تشکیل دهنده‌ی گروه دلفین بیشتر آشنا شوید.

تیم نرم‌افزار

این تیم با فراهم کردن نرم‌افزار و فریمورهای مورد نیاز، بستری را ایجاد کرده تا محصولاتی مبتنی بر تکنولوژی روز را به‌دست مشتریان برساند، تا اینگونه بتوانند بهترین تجربه‌ی استفاده از یک سامانه‌ی مدیریت ناوگان، اپلیکیشین خودروهای متصل و… را برای کاربران ایجاد کند.

تیم سخت‌افزار

تیم سخت‌افزار با استفاده از زیرساخت‌های به‌روز، دید فنی و تجربه‌ی چندین ساله، امکان طراحی و تولید بخش سخت‌افزاری پروژه‌ها را برای خاص‌ترین نیازهای مشتری در بخش ناوگان خودرویی سازمانی، خودروی شخصی و تکنولوژی خودروهای متصل فراهم می‌کند.

تیم پشتیبانی

تیم پشتیبانی دلفین، با هدف افزایش حداکثری رضایت‌مندی مشتریان و ایجاد تجربه‌ای بی‌نظیر، به مشتریان خود چه در بخش سازمانی و چه در بخش شخصی، خدمات پشتیبانی نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و علاوه بر آن پشتیبانی VIP به مشتریان ویژه را ارائه می‌دهد.

تیم استقرار

تیم نصب و استقرار دلفین، با بهره‌گیری از دانش فنی بالا، تجربه‌ی چند ساله و استفاده از تجهیزات به‌روز و پیشرفته، انجام فرآیند نصب و راه‌اندازی سیستم‌های تولید شده توسط گروه دلفین را در سطوح سازمانی و شخصی را در کم‌ترین زمان و با دقت بالا، برعهده دارد.

تیم دیجیتال مارکتینگ

تیم دیجیتال مارکتینگ، در جهت توسعه‌ی استراتژی‌های نوآورانه برای ارتقای برند، محصولات و خدمات دلفین فعالیت می‌کند. این تیم با استفاده از ابزارهای دیجیتال و شیوه‌های کارآمد و به‌روز، نیاز مشتریان را به‌خوبی شناخته و بهترین پاسخ را به مشتریان می‌دهد.

تیم فروش

تیم فروش دلفین، تلاش می‌کند تا با تعیین بهترین استراتژی فروش، بیشترین رضایتمندی را برای مشتریان خود ایجاد کند. برقراری ارتباط پایدار با مشتریان و ارائه‌ی توضیحات کامل درباره‌ی محصول و خدمات، از جمله مهم‌ترین وظایف تیم با تجربه‌ی فروش به‌حساب می‌آیند.

تیم اداری و مالی

تیم اداری و مالی، با دقت و تجربه‌ی بالا وظیفه‌ی رهبری، کنترل و مدیریت تمام فرآیندهای اداری و مالی گروه دلفین را برعهده دارند. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های کارشناسان این تیم، می‌توان به قدرت بالای تحلیل، شناسایی به‌موقع فرصت‌ها، مدیریت فرآیندهای منابع انسانی و…، اشاره کرد.

مدیریت پروژه

انجام فرآیندهای برنامه‌ریزی، اجرا، نظارت، کنترل و اتمام پروژه‌ها، برعهده‌ی این تیم است. تلاش تیم مدیریت پروژه این است که تمام فرآیندها در زمان مشخص و با توجه به بودجه‌ای که تعریف شده، انجام شوند. هدف این تیم، خلق تجربه‌ای کم نظیر و نتیجه‌ای عالی برای مشتریان گروه دلفین است.