تقدیر از گروه دلفین در دومین رویداد تقدیر از بنگاه‌ها و فعالین اقتصادی در حوزه‌ی مسئولیت اجتماعی

تجلیل از گروه دلفین در دومین رویداد تقدیر از بنگاه‌ها و فعالین اقتصادی در حوزه‌ی مسئولیت اجتماعی

روز پنج‌شنبه 13 بهمن 1401، دومین رویداد تقدیر از فعالان و بنگاه‌های اقتصادی در محورهای مسئولیت‌های انسان‌دوستانه و زیست‌محیطی به میزبانی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در استان اصفهان برگزار شد. در این رویداد جمعی از صنعتگران، فعالان اقتصادی، استارتاپ‌ها و… حضور داشتند.

اتاق بازرگانی استان اصفهانرئیس اتاق بازرگانی استان اصفهان در این مراسم اظهار داشت: وظیفه داریم از افراد و سازمان‌هایی که با کار خیر به جامعه خدمت می‌کنند تقدیر به‌عمل آوریم و کار آن‌ها را تبلیغ و ترویج کنیم. ناصر چاوشی، سرپرست اداره کل بهزیستی استان و دبیر اجرایی این رویداد بیان کرد که در این دوره، اقدامات ارزنده‌ای برای ترویج مسئولیت اجتماعی و فرهنگ‌سازی، از سوی اتاق بازرگانی اصفهان انجام گرفته که نسبت به سایر اتاق‌های بازرگانی متمایز و ممتاز بوده است.

دومین رویداد تقدیر از بنگاه‌ها و فعالین اقتصادی در حوزه‌ی مسئولیت اجتماعی، نسبت به سال گذشته گامی بزرگ‌تر در جهت توسعه‌ی تقدیر از پیشگامان این عرصه است. فراخوان این رویداد، مهرماه و در چهار عرصه‌ی اخلاقی، انسان‌دوستانه و محیط‌زیستی، اقتصادی و قانونی منتشر شده و 52 مصداق برای ارائه‌ی گزارش‌ها تعریف شد. بعد از اینکه شرکت‌کنندگان در این فراخوان از فرآیند داوری عبور کردند، 5 اثر در بخش سازمان‌ها و شرکت‌ها، 3 اثر در بخش تشکل‌ها و انجمن‌ها و 2 اثر نیز در بخش فردی به‌عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.

همچنین، فیروزه سعادتی، رئیس اداره‌ی آموزش و مشارکت‌های مردمی اداره‌ کل حفاظت محیط‌زیست استان اصفهان، اشاره کرد که سازمان حفاظت محیط‌زیست برای همه‌ی افرادی که مایل به ایفای نقش خود در حفاظت از محیط‌زیست هستند، راهکارهایی اندیشیده است. برای مثال، اولین خانه‌ی طبیعت در اصفهان با حمایت کمیسیون مسئولیت‌های اجتماعی اتاق بازرگانی راه‌اندازی شد. در ادامه‌ی مراسم نیز از 10 برگزیده‌ی این رویداد از جمله گروه دلفین برای ایفای نقش مسئولانه برای جامعه، تقدیر به‌عمل آمد.

محتوای جدول